JILong szálasfúziós splicer KL-260 / KL-280 / KL-300T 3 IN 1 rosttartó pár

Mutass Többet

Magas pontosságú szálak tisztítója HPC-7S automatikus visszatérő penge, vágási hatás meghaladja a CT08-at

Mutass Többet

Nagy kapacitású PABX / CP1696-848 8 PSTN 48-as vonal kiterjesztés / Számlázási szoftver menedzsment - Könny...

Mutass Többet

Fujikura FUS Fusion Splicer FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC melegen olvadó fej tartó A darab

Mutass Többet

1,4Km 470MHz USB interfész, vezeték nélküli adatátviteli vevő SV613

-23%
Mutass Többet

Ingyenes szállítás 10db 2,4 GHz-es wifi modul PCB beépített antenna, ipx / ufl-lel. csatlakozó a WIFI bluet...

Mutass Többet

50setsX PTT gomb és PTT előlap a Motorola GP88 rádióhoz 1380159S01 Ingyenes házhozszállítás

Mutass Többet

20X antenna-adapter pótalkatrészek a Motorola GM3188, GM3688-hoz

Mutass Többet

20X GM3188 hangerő-szabályozó gomb a Motorola GM3188 GM3688 rádióhoz

Mutass Többet

10 Gtek pár gyors Ethernet médiakonvertert, 10 / 100Mbps kétirányú egymódusú SC szál, 20KM-ig, 10 / 100Base...

Mutass Többet

2 IN 1 száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10 dBm-ig és 1 MW 5km-os száloptikai kábel tesztelőnél 4PCS /...

Mutass Többet

AOR-500A egymodelis 1310 / 1550nm 28 / 26dB 90KM optikai időtartományú reflektométer száloptikás OTDR

Mutass Többet

OPTIKUS SZÁLLÍTÓ EFC-6S Kábelcsavaró EFC-6S Vágóhatás FC-6S CT-30 VF-78 IFS-15 V7 CT-06 formátumban

Mutass Többet

770R 144/430 MHz nagy sávú, nagy teljesítményű antenna, nagy hatótávolságú autós kétutas rádióhoz

Mutass Többet

Superbat 2320-2345MHz XM műholdas rádió GPS Shark antenna Sirius műholdas rádió antennajel-erősítő Fakra "K...

Mutass Többet

Vezeték nélküli oldalhívó rendszer, Vezeték nélküli billentyűzet kijelzője, Hívópincér rendszer a Restanran...

Mutass Többet

AOR-500B egymodelis 1310 / 1550nm 32 / 30dB 120KM optikai időtartományú reflektométer száloptikás OTDR

Mutass Többet

KELUSHI új precíziós szálas optikai teljesítménymérő teszter, hét hullámhosszú optikai teljesítménymérő

Mutass Többet

20db / tétel STX882 433MHz Superheterodyne ASK vezeték nélküli modul

-30%
Mutass Többet

Superbat 3G antenna 10dbi 820-2170MHz Antenna 3G GSM UMTS HSUPA Mágneses autós FME csatlakozó Booster 3M GS...

-13%
Mutass Többet

Superbat 2,4 GHz-es 8dBi irányú antenna RP-SMA dugasz a WIFI vezeték nélküli hálózathoz IEEE 802.11b / 802....

Mutass Többet

Superbat tengeri halcsónak GPS antenna antennajel-erősítő 5M BNC hímdugó Garmin GPS128 GPS15 GPS-15H GPS-15...

-13%
Mutass Többet

A Cisco kompatibilis SFP-10G-ZR 10G 80km SFP + adó-vevő modulhoz

Mutass Többet

A CISCO kompatibilis, XFP-10GZR-OC192LR Singlemode 70-80KM 10G XFP ZR adó-vevő modulhoz

Mutass Többet

FTTH szerszámkészlet Hideg érintkező szerszámkészletek Optikai teljesítménymérő + Hibakereső rost + Szálopt...

Mutass Többet

Ingyenes házhozszállítás X-97 multifunkciós FTTH száloptikai összekötő gép fúziós összekötő

Mutass Többet

Magas, 1 kulcsos, vízálló vezeték nélküli étterem, fekete hívás gomb, vendéghívó pincér rendszer hívás gombja

Mutass Többet

2db / tétel SV650 TTL 433MHz Embedded 3km távolsági vezeték nélküli digitális adó-vevő modul biztonsági táv...

-16%
Mutass Többet

868MHz antenna nagy nyereség12dBi 868MHz üvegszálas omni antenna 868MHz kültéri tetőtéri monitor antenna 86...

Mutass Többet

Ingyenes szállítás 10db / tétel 1X4 PLC Splitter 900um Steel Tube1 * 4 Mini Optical Fibra Splitter csatlako...

Mutass Többet

OSHINVOY 868MHz omni alapantenna GSM üvegszálas antenna 8dBi 868MHz tetőrepülőgép monitor antenna 868M üveg...

Mutass Többet

A Cisco kompatibilis, GLC-SX-MMD 1.25G 550m SFP adó-vevő modulhoz

Mutass Többet